Partnerský Blogík Lara´s Shadow najdete ZDE

Stahuj XNA Lara ZDE

TOMB RAIDER UNDERWORLD - průvodce a pomocník hrou

30. listopadu 2008 v 13:37 | Lady Croft |  .:TR:Underworld:.
POHYBKLÁVESYCO UDĚLÁ LARA
headshot *Q > zaměření > L MOUSEKdyž střílíte na nepřátele, vedle ukazetele života se nachází malá figurka, když je žlutá, můžete použít svůj adrenalinový mód, miřte (R MOUSE) na zvíře/člověka a v jeho blízkosti stiskněte Q, čas se zpomalí a na hlavě nepřítele se objeví šedé kolečko, poblíž něj je červené zaměřovací a právě toto červené musíte během chvilky přesunout do toho šedého, Lara zaměří a vy vystřelíte.
adrenalinový mód??
wallkickW > SHIFT > SHIFT ...Když se ocitáte naproti zdi a např. trámu, který je příliš vysoko, stačí, když se naproti zdi rozběhnete anebo u ní jen stisknete šipku dopředu a SHIFT, poté ihned další SHIFT - dokud se nedostanete na místo, kde už se Lara zachytí, bude se odrážet od zdi stále výš a výš.
kotoulW + RBěhem běhu (samozřejmě do jakékoliv strany při střílení) stiskněte R, Lara udělá kotoul.
kotoul s odrazemW + R + RNeplatí při držení zbraní. Během pohybu dopředu stiskněte R a poté R znovu, Lara udělá kotoul a vzápatí se odrazem dostane zpět na nohy a pokračuje v běhu.
kotouly, přemety,...W + R + R ...Tak jako v minulém dílu, tak i tady Lara udělá soustavu kotoulů, přemetů se závěrečným axisem, můžete je kombinovat se skoky.
labutí skokSHIFT + RPokud chcete vykonat labutí skok, skočte na jakékoliv místo a ihned stiskněte klávesu R.
stoj na rukouSHIFTStojku při vylézání na římsu uděláte tak, že jen podržíte klávesu SHIFT o trošku déle. Když běžíte a Lara přeskakuje nějakou překážku, můžete držet šipku dopředu (W) a SHIFT - během přeskoku/přelezu udělá 'hvězdicostojku' a pokračuje dále.
hvězdice na římseW + RKdyž se dostanete na nějakou římsu (v demu např. kusy trámů trčící ze zdi), stačí, když stisknete klávesu dopředu W a klávesuR - Lara udělá na trámu hvězdici. Pokud ji ale nahnete na jinou stranu a stisknete R - spadne.
přeskok přes nepříteleW + SHIFTKdyž jste u nějakého nepřítele, můžete běžet naproti němu a stisknout SHIFT - Lara se odrazí od jeho hřbetu, ve vzduchu se otočí a skončí za zády protivníka.
výlez na hrazduSHIFTKdyž visíte na hrazdě, můžete se buď rozhoupat a pustit šipku dopředu v okamžiku, kdy je Lara nahoře, anebo stisknout SHIFT a Lara se na hrazdu vytáhne sama, pak už jen stačí zmáčknout šipku proti směru její držící se ruky (např. se drží pravou - stiknete doleva), ona se postaví a můžete se po hrazdě pohybovat - klávesa R společně se šipkou na stranu, kam se chcete pustit, Laru dostane do visící polohy.
rychlý pohyb na hrazděW + XKdyž jste na trámu/hrazdě (jdete po ní) tak stačí, abyste při chůzi stiskli klávesu X a Lara se po ní bude phybovat rchleji.
vezmutí tyče/věci za běhu ze zeměW + EPokud nemáte čas se zastavit a předmět normálně sebrat, utíkejte přes něj dál a jakmile budete nad věcí, stikněte prostě E a Lara předmět sebere ladným pohybem stojky :-) pustíte jej klávesou R. (Za běhu zahodí, za stoje položí.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama